Muttersprachler Englisch/Deutsch, Erfahrungen als Lehrer in Firmen notwendig. 

Lehrer Englisch/Deutsch. Erfahrungen als Lehrer in Firmen und technischem Unterricht notwendig. 

Ihren Lebenslauf senden Sie bitte an Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.

Webové stránky jazykové agentury Panorama I. L. A., jsou postaveny na redakčním systému Joomla!. Webhosing zajišťuje spacialista na Joomla hosting hostime.cz.

Web je vytvořen ve třech jazykových verzích. Redakční systém umí sdružit jednotlivé položky v různých jazykových verzích. Uživateli se tak při přechodu do jiné jazykové verze zobrazí stejná strana z jaké odešel, ale v jiném jazyce. Kontaktní formulář je připraven prostřednictvím pokročilé komponenty pro tvorbu a správu uživatelských formulářů. Ten je jednak odesílán na zvolené mailové adresy, ale navíc zálohován v databázi. Možné je i odeslání přílohy.

Webové stránky jsou vytvořeny jako responzivní - jejich vzhled se přizpůsobuje různým velikostem obrazovek od mobilu po monitor.

Pokud na tomto webu narazíte na nějaký technický problém, oznamte to prosím prostřednictvím kontaktního formuláře na webu autora - carl.cz. A pokud hledáte partnera na tvorbu webových stránek, může vám v rozhodování pomoci také orientační ceník webové stránky.  

Unsere Partner

© 2016-2019 Panorama I. L. A., s. r. o. | Tvorba webových stránek carl.cz